DRIVEN
DEDICATED
DYNAMIC
DRIVEN
DEDICATED
DRIVEN
DEDICATED

Naši klienti

Od doby svého vzniku v roce 2007 se kancelář Schoultz & Partners zapojuje do mnoha prestižních projektů v celé střední a východní Evropě. Mezi tyto projekty patří:

 • Poradenství společnostem GE Real Estate a Avestus Capital Partners při prodeji obchodního centra Mall of Sofia ve městě Sofie v Bulharsku, jehož celková hodnota přesáhla 100 milionů eur. 
  www.gecapitalrealestate.com
  www.avestus.com
  www.mallofsofia.bg
 • Exkluzivní právní poradce pro Avestus Real Estate v souvislosti s pronájmem obchodních a kancelářských prostor v budově Explora Jupiter v Nových Butovicích v Praze.
  www.explorabc.cz
  www.saverent.eu
 • Komplexní poradenství pro Fashiondays Shopping v České republice a na Slovensku od jeho vzniku. Jedná se o velmi úšpěšný nákupní online portál s designovou módou.
  www.fashiondays.cz
 • Spolupráce s advokátní kanceláří D.A.S. Pojišťovna Právní ochrany a.s., lídra v oblasti pojišťování právních rizik ve střední a východní Evropě
  www.das.cz
 • Zastoupení skupiny investorů v souvislosti s koupí a realizací projektu 3,4 MWp fotovoltaické elektrárny na jižní Moravě a zastupování investorů ve sporu proti dodatečnému zdanění obnovitelných zdrojů energie v České republice.