DRIVEN
DEDICATED
DYNAMIC
DRIVEN
DEDICATED
DRIVEN
DEDICATED

Reference

Legal 500, EMEA 2012: „Schoultz a Šimeček jsou pragmatičtí, flexibilní a mají výborné dovednosti v oblasti řešení problémů."

Chambers & Partners, Europe 2012: „Schoultz se stává ve svém oboru čím dál tím úspěšnější. Na základě zpětné vazby od nadšených klientů je hodnocena jako významná odbornice."

Jeff Conrad ze Sports Aircraft International: „Právníci Schoultz & Partners zastupovali mou firmu v případě arbitráže při Mezinárodní obchodní komoře proti jedné české registrované firmě. Jejich profesionalita, se kterou tento případ řešili, včetně rychlosti reagovat, poskytování poradenství v oblasti práva a obchodu, celkové podpory týmu a hodnoty jejich služeb, byly ukázkovým příkladem. Jsme velice spokojení s jejich klientským servisem a s řešením celé záležitosti. Schoultz & Partners je významná advokátní kancelář a já mohu jejich služby a odbornost jen vřele doporučit."

Novinky & média

newsSchoultz & Partners se jako jedna z předních pražských nezávislých advokátních kanceláří pravidelně objevuje v českých i mezinárodních médiích. Příspěvky často sledují případy, do kterých byla či je advokátní kancelář Schoultz & Partners zapojena, nebo se jedná o rozhovory a články citující jednotlivé zaměstnance firmy.

Pro zhlédnutí některých článků prosíme klikněte na následující odkazy: